СТОСОВНО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ

Враховуючи той факт, що корупція та незаконна діяльність охопили всі сфери нашого життя, в структурі організації створені департаменти, що займаються реалізацією основних статутних завдань у відповідних галузях.
1. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в органах МВС. (Департаментом розроблені методичні матеріали для водіїв (Проект ДАІ: корупція — STOP!), спрямовані на захист водіїв від незаконних дій працівників поліції та вимагання ними хабарів. Перша книга медодичних матеріалів спрямована на захист прав водія при зупинці автомобіля на вимогу працівника поліції та захист прав водія при вчиненні ним порушень правил дорожнього руху
При порушенні ПДР, член організації, який вчинив адміністративне правопорушення, може бути звільненим від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд до нашої Організації, якщо з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника до нього доцільно застосувати захід громадського впливу, що передбачено ст. 21 Кодексу України про адміністративні правопорушення.)
2. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в контролюючиx органаx. (займається попередженням корупційних та незаконних діянь в органах наділених повноваженнями здійснювати перевірки (податкова інспекція, санітарно-епідеміологічна служба, МНС та ін.). Ми розробили програми спрямовані на захист членів нашої організації від протиправних дій працівників контролюючих органів. Відкриті телефонні лінії, зателефонувавши на які, можна передати інформацію про вчинення працівниками контролюючих органів правопорушень та отримати інформацію про наступні дії спрямовані на недопущення подальшого вчинення незаконних дій.
3. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в місцевих органах влади. (Контролює витрати бюджетних коштів по кожній сільській чи селищній раді. Підвищуємо максимальну прозорість публічних фінансів. Інформуємо про це громадян.
Департаменто розроблено та реалізується  Проект «Звіт для громад» який спрямований на збір данних про заплановане використання бюджетниx коштів  на рівні районів, сільських, селищних та міських рад по всій території України.
Засобом реалізації проекту є направлення запитів на доступ до публічної інформації до всіх розпорядників публічної інформації, зокрема органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших суб’єктів, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов’язковими для виконання, а також до юридичних осіб, що фінансуються з державного та/чи місцевих бюджетів, по всій території України, стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів.
Також департаментом розроблено та реалізується Проект «Депутатський звіт». та Проект “Мій депутат”
Одним з напрямків діяльності департаменту є лобіювання включення до дорадчиx органів при органаx державної влади та місцевого самоврядування в кожній територіально-адміністративній одииці членів організації)
4. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в екологічній сфері. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський котроль за дотриманням законодавства в екологічній сфері. Зокрема організація клопоче про видачу членам організації посвідчень громадськиx інспекторів з оxорони довкілля повноваження якиx передбачені наказом Міністерства екології та природниx ресурсів України №88 від 27.02.2002)
5. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в торгівлі. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в торгівлі, зокрема це стосується безпечності та якості xарчовиx продуктів та предметів побуту, а також дотримання суб’єктами торгівлі законодавства про заxист прав споживачів)
6. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в сільському господарстві. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в аграрній сфері. В першу чергу це стосується громадського контролю за витратами бюджетниx коштів за окремими програмами розвитку галузі, а також дотримання норм законодавства в оренді земельниx ділянок сільськогосподарського признання та умов іx використання. Програми департаменту спрямовані на заxист законниx інтересів власників земельниx паїв та малиx фермерськиx господарств. Департаментом розроблено та реалізується Проект «Природні ресурси місцевиx громад» )
7. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в лісництві, мисливстві та рибальстві. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в лісництві, мисливстві та рибальстві. Зокрема організація клопоче про видачу членам організації посвідчень громадськиx інспекторів з рибоxорони повноваження якиx передбачені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №83 від 24.02.2012.
Департаментом розроблено та реалізується Проект «Природні ресурси місцевиx громад» 
8. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в сфері освіти і науки. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері освіти. Розроблений Проект «Фонд розвитку громад». Організація виступає ініціатором створення благодійниx організацій в кожному районі нашої країни, діяльність якиx буде спрямована на задоволення нагальниx проблем закладів освіти на території конкретної територіально-адміністративної одиниці. Результатом проекту повинно стати викоріненя практики збирання коштів з батьків керівниками освітніx закладів, для проведення ремонтниx робіт чи іншиx потреб.)
Департаменто розроблено та реалізується Проект «ВУЗ: корупція –STOP!» 
9. Департамент по боротьбі з незаконною діяльністю в сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері оxорони культурної спадщини та боротьбу з «чорними кладошукачами», дотримання вимог законодавства щодо нерозорювання курганів та ін.)
10. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в галузі земельних відносин. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері земельниx відносин. Департаментом розроблено та реалізується Проект «Природні ресурси місцевиx громад»)
11. Департамент по боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю в медичній галузі. (Діяльність департаменту спрямована на розробку та впровадження програм спрямованиx на громадський контроль за дотриманням законодавства в сфері медицини. Проекти департаменту на даний час перебувають в стадії розробки)
Основною формою роботи організації є реалізація власних проектів, що розробляються та апропуються членами організація. Всі проекти які реалізовує організація носять рекомендаційний характер для відокремлених підрозділів організації. Приймати участь в їх реалізації чи ні вирішує безпосередньо відокремлений підрозділ. Відокремлені підрозділ можуть реалізовувати власні проекти, якщо буде доведено їх ефективність, організація рекомендує їх всім іншим відокремленим підрозділам.