ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

В Україні блcropped-.pngизько 200 неурядових організацій та всі без виключення політики декларують свою антикорупційну спрямованість.

Однак їх діяльність, окрім Громадської організації «Центр протидії корупції»порталу «Наші гроші» та ресурсу “Ні корупції!”  не стала реальним чинником, що впливає на ситуацію у сфері виявлення фактів корупції та боротьби з нею.

ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю» є громадською організацією, що має статут юридичної особи та легалізована у встановленому законодавством порядку. Діяльність нашої організації спрямована на сприяння в установленому порядку боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю, громадський контроль за дотриманням Конституції та законів України посадовими особами державних органів влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, прокуратурою та судами та захист прав і законних інтересів членів Організації.

Члени нашої організації — це люди, котрим небайдуже, що в державі не виконуються Закони, існує численна кількість порушень економічних, соціальних, громадських та інших прав людини. 

Ми об’єднуємо тих, кому набридло платити хабарі, заносити «відкати», спостерігати за тим як порушуються права та не виконуються закони.

Наш девіз — «Жодного хабара — діємо лише в рамках Закону!»

Ми розвиваємо нашу Організацію по всій території України, створюємо відокремлені підрозділи в кожному районному центрі.

Кожен член нашої Організації має змогу безпосередньо приймати участь у боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю. Організація гарантує кожному своєму члену індивідуальну підтримку всієї Організації.Організація захищає законні інтереси своїх членів по всій території України.

Нашим основним завданням є не виявлення факту корупційного діяння чи незаконної діяльності, а їх попередження.

Враховуючи той факт, що корупція та незаконна діяльність охопили всі сфери нашого життя, в структурі організації створені департаменти, що займаються реалізацією основних статутних завдань у відповідних галузях.

Організація декларує свою відкритість для співпраці. Ми відкриті абсолютно для кожного, хто підтримує наші прагнення в подоланні корупції та незаконної діяльності.

РЕЄСТРАЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

СТАТУТ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ОБЛІКУ

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ

СТОСОВНО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ