Просимо фінансової підтримки

За три роки роботи, нашою організацією накопичена база електронних адрес майже всіх місцевих та центральних органів влади, депутатів різних рівнів, комунальних підприємств, навчальних закладів та ін. по всій території України, цю базу ми постійно розширюємо направляючи запити до відповідних органів. (кількість електронних адрес в нашій базі зараз близько 15000).

На даний час, законодавство дозволяє звернутись зі зверненням (заявою, клопотанням, пропозицією, скаргою) за допомогою електронної пошти, тому у нас і виникла ідея створити такий ресурс де все буде поєднано на одному сайті. Ми розпочали реалізацію проекту «Мій депутат»

Створили сайт http://mydeputy.in.ua/ Це ресурс відправки заяв в електронному виді до органів влади та депутатів усіх рівнів. Основною його є проста форма, при заповненні якої, можна відправити заяву до відповідного депутата чи органу влади не витрачаючи часу на довготривалий пошук потрібної електронної адреси.

Під час наповнення форм сайту електронними адресами нам стало зрозуміло, що створення такого ресурсу – доволі затратний процес, осилити який організація без залучення стороннього фінансування не взмозі.

Звертаємось до всіх, хто має можливість підтримати нашу організацію, з проханням надати благодійну допомогу на статутну діяльність ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю».

Пожертвувані Вами гроші будуть використані для подальшої реалізації проекту «Мій депутат».

Благодійну допомогу просимо перерахувати на р/р 26004053129811 в ПАТ КБ «ПриватБанк» МФО 321842, ЕДРПОУ 38207823 ГО “По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю”, призначення платежу “Благодійна допомога на статутну діяльність організації”

Залишити відповідь