Проект “Мій депутат”

Обираючи депутата до ради будь-якого рівня, ми не лише реалізовуємо виборче право, ми обираємо людину, яка буде представляти та захищати наші законні права та інтереси. Таким чином, кожен громадянин має право звернутися до депутата, а одним з обов’язків депутата – є своєчасне реагування на відповідні звернення громадян.

Відповідно до чинного законодавства, звернення може бути подано у письмовій або усній формі. Письмове звернення краще надсилати адресату рекомендованим листом або особисто заносити до відповідної приймальні. Але з внесенням змін до Закону України “Про звернення громадян”, направлення звернень до депутата стало можливим й за допомогою електронної пошти. При чому такі звернення мають однакову юридичну силу з усними чи письмовими (стаття 5 Закону України “Про звернення громадян”).

Нашою організацією розроблено портал, скориставшись яким можна направити звернення до відповідного депутата місцевої ради.

Сподіваємось користування данним продуктом надасть можливість депутатам “стати ближчими до народу”, а всім користувачам заощадити час на пошук, інколи так необхідного, потрібного депутата.