Продовження реалізації проекту “Природні ресурси місцевих громад”

ГО “По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю” разом з ГО “Громадський рух “КРІПАК”” розпочинає новий етап реалізації проекту “Природні ресурси місцевих громад” в рамках якого, нами будуть висвітлені всі чинні договори оренди водних обєктів на території країни.

Спільний проект “Водний інспектор” спрямований на захист прав громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство) на орендованих водоймах.

«Відповідно до ст. 51 Водного кодексу України водні об’єкти надаються в користування на умовах оренди без обмеження права загального водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство» … «орендарі водного об’єкта зобов’язані передбачити місця для безоплатного забезпечення прав громадян на загальне водокористування» … “Заборона загального користування водними обєктами, наданими в користування на умовах оренди, та їх нецільове використання є підставою для розірвання договору оренди”)

Данний проект входить до переліку проектів, на які розповсюджується дія іншого проекту організації “Відповідальність”,  у звязку з чим, ГО “По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю” принагідно нагадує всім розпорядникам публічної інформації про обовязок дотримання вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”  та відповідільність передбачену ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі його порушення.

За ходом реалізації проекту можна стежити за посиланням

З договорами оренди водних обєктів можна ознайомитись на карті України 

Залишити відповідь