Довга відповідь Васильківської РДА.

РДА

В рамках реалізації проекту нашої організації “Звіт для громад” до Васильківської РДА Дніпропетровської області, ними був направлений запит про доступ до публічної інформації, в якому ми, зокрема, просили надати додаток до річного плану закупівель на 2016 рік або реєстр закупівель на 2016 рік по Васильківській районній державній адміністрації та по всім підпорядкованим їй структурним підрозділам та надати інформацію стосовно запланованого розміру фінансування у 2016 році за рахунок бюджетних коштів для будівництва, ремонту (з переліком виду ремонтних робіт), закупівлі обладнання (з переліком закуповуваного обладнання) для закладів освіти, закладів охорони здоров’я, закладів культури, що розташовані на території Васильківського району.

Ми щиро вдячні розпорядникам публічної інформації за відповіді на наші запити, проте:

В отриманій відповіді Васильківської РДА ми прочитали велику кількість “непотрібної” інформації і відповідь лише на 4 пункт нашого запиту  “на 2016 рік в бюджеті Васильківського району за рахунок бюджетних коштів на ремонт доріг комунальної власності заплановано кошти в сумі 5120,4 тис. грн, на ремонт вуличного освітлення – 520,0 тис. грн“.

В 2015 році, коли проект “Звіт для громад” реалізовувався в тестовому режимі, при “таких” відповідях, ми направляли до розпорядників публічної інформації повторні запити з вказанням на порушені ними норми законодавства та проханням надати повторну відповідь.

Відтепер, дії нашої організації на “такі” відповіді наступні:

  1. Скарга у вищестоящий орган.
  2. Скарга до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, щодо порушення права на доступ до публічної інформації і притягнення до адміністративної відповідальності.
  3. Судовий позов.

Залишити відповідь