Відповідь Таращанської РДА (оренда ставків)

На наш запит до Таращанської РДА в рамках реалізації проекту “Природні ресурси місцевих громад” ми отримали наступну відповідь: Завантажити.

І чому все не так як в Баришівському районі?

Ненадання відповіді з посиланням на те, що запитувані нами документи містять конфіденційну інформації, є грубим порушенням Закону відповідно до ч. 5 ст. 6 якого: “Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. “, а ч. 7 ст. 6 цього ж закону прямо вказує на те, що “Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.”

Ми докладемо максимум зусиль для отримання договорів оренди водних обєктів на території Таращанського району включно їз застосуванням механізму судових рішень та притягненням осіб винних в порушенні законодавства до відповідальності.

Залишити відповідь